Zařízení stavby, pasportizace

Provedením pasportizace je získána přehledně ucelená databáze informací o objektu. Představuje zpracování všech půdorysů budovy, očíslování místností a vytvoření tabulek údajů k místnostem. Obvykle se dodává i řez budovou. Tato dokumentace lze využít jako podklad pro investiční záměry jako jsou stavební úpravy, modernizace, případně rekonstrukce, ale i jako podklad pro zpracování například energetického auditu.

Projektová dokumentace

Projektovou dokumentaci tvoří souhrn všech částí projektu a potřebných dokladů, které jsou sestaveny za účelem schválení stavby úřady a následně pro provedení stavby. Projektová dokumentace je zhotovena na základě odsouhlasené studie domu v potřebném rozsahu a podrobnosti. Dokumentaci jsem Vám schopen zpracovat ve všech jednotlivých stupních (Studie, DUR, DSP nebo DPS, Dokumentace skutečného provedení stavby, Dokumentace bouracích prací)

Studie domů, studie interiérů

Studie tvoří základní stěžejní projekt, který svojí přesností a předvídavostí zamezí dispozičním a proporčním změnám v dalším stupni projektové dokumentace. Investorovi se dostane pohled na všechny exteriérové resp. interiérové pohledy a na půdorysnou dispozici objektu resp. interiérového prostoru. V každé studii je již počítáno s konstrukčním řešením objektu. Finální podoba studie obsahuje půdorysy jednotlivých podlaží resp. řešeného interiérového prostoru, perspektivní pohledy a umístění domu na pozemek.

reference >> Interiéry >> Pivovar a pivnice Továrna

Minipivovar s pivnicí Továrna

Objekt nově otevřené pivnice s pivovarem byl postupně rekonstruován od roku 2011 jako polyfunkční objekt. Vedlejší restaurace Továrna Slaný vznikla už v roce 2012. V industriální části jsme chtěli zachovat industriální povahu ve stylu hi-tech ve smyslu bývalé gumárny pro výrobu protektorů pneumatik (odtud také název jednoho z piv Protektor IPA 15°) a opravny obuvi, a zároveň jí dát teplo domova světlem, masivními dřevěnými podlahami a cihlovými obklady. V prostoru se objevuje několik originálních na míru šitých doplňků, jako jsou například masivní ocelové industriální dveře, industriální lustry a dlaší drobné doplňky, které interiéru dodávají ten správný šmrnc. Budova byla hodně zdevastovaná, takže i klenby oken se museli obnovit do secesní podoby.

Pivnice je přímo propojená s výrobní částí minipivovaru, kterou dodávala firma http://www.czechbrewmasters.cz a návštěvníci si tak mohou vychutnat show, která při výrobě piva vzniká. Měděné varny jsou dominantou horní části pivnice a spodní části reps. salonku dominují obrovské skleněné plochy, přes které je možno vidět veškerou ostatní technologii s provozem. celý prostor realizovala firma http://www.thermogas.cz.

Pivovar s pivnicí Továrna, otevřený v září 2016, získal ocenění za Nejlepší koncept a realizaci restauračního pivovaru roku 2016 a dále cenu za Nejlepší nově otevřený BrewPub roku 2016.

Pokud toto místo navštívíte, naleznete zde ideální spojení jedinečné architektury ve spojení se stylovou kuchyní a skvělým pivem přímo ze zdroje.

O MNĚ

Mnoho dalších informací o mně a mé práci naleznete také na mých osobních stránkách sociální sítě Facebook a na LinkedIn.

Reference

2011 © www.petrsvanda.cz | Všechna práva vyhrazena.

Designed & Powered by