Zařízení stavby, pasportizace

Provedením pasportizace je získána přehledně ucelená databáze informací o objektu. Představuje zpracování všech půdorysů budovy, očíslování místností a vytvoření tabulek údajů k místnostem. Obvykle se dodává i řez budovou. Tato dokumentace lze využít jako podklad pro investiční záměry jako jsou stavební úpravy, modernizace, případně rekonstrukce, ale i jako podklad pro zpracování například energetického auditu.

Projektová dokumentace

Projektovou dokumentaci tvoří souhrn všech částí projektu a potřebných dokladů, které jsou sestaveny za účelem schválení stavby úřady a následně pro provedení stavby. Projektová dokumentace je zhotovena na základě odsouhlasené studie domu v potřebném rozsahu a podrobnosti. Dokumentaci jsem Vám schopen zpracovat ve všech jednotlivých stupních (Studie, DUR, DSP nebo DPS, Dokumentace skutečného provedení stavby, Dokumentace bouracích prací)

Studie domů, studie interiérů

Studie tvoří základní stěžejní projekt, který svojí přesností a předvídavostí zamezí dispozičním a proporčním změnám v dalším stupni projektové dokumentace. Investorovi se dostane pohled na všechny exteriérové resp. interiérové pohledy a na půdorysnou dispozici objektu resp. interiérového prostoru. V každé studii je již počítáno s konstrukčním řešením objektu. Finální podoba studie obsahuje půdorysy jednotlivých podlaží resp. řešeného interiérového prostoru, perspektivní pohledy a umístění domu na pozemek.

reference >> Interiéry >> Centrální hala polyfunkčního domu

Centrální hala hypoterapeutického centra (polyfunkčního domu)

Hlavní myšlenkou návrhu interiéru je plynulé napojení na exteriér. Toto napojení evokuje nejen materiálové řešení, ale i jeho vzdušnost a prosvětlení.

Při vstupu do centrální haly nás po pravé straně přivítá organicky tvarovaná recepce, která zapůsobí i svým materiálovým řešením. Po levé ruce se nám nabízí odpočinkový prostor s možností náhledu do bazénu skrz velká francouzská okna. Mezi schodišťovými jádry jsou vybudovány prosklené zasouvací dveře na fotobuňku, které oddělují chráněnou únikovou cestu. Nad těmito dveřmi se nachází odpočinkový prostor, propojující část ubytovací a veřejného wellness. Z této části je nám nabídnut výhled do centrální haly nebo ven do krajiny. Nad recepcí se nachází v 2 a 3NP chodby vedoucí k jednotlivým pokojům. Z této chodby je rovněž možnost výhledu do haly. Celý prostor tak získává příjemnou vzdušnost.

Materiálové provedení stěn je ze štukové omítky, vystupující jádra jsou obloženy plechem Bronze Coper, podlaha je z velkoformátových keramických dlaždic Fashion minimal, zábradlí mezi schodišťovými jádry pak z mléčného skla. Nad stoly u odpočinkových míst naproti recepci visí designové závesné kuželovité světlo Tribi.

centralni-hala-1

centralni-hala-1

centralni-hala-2

centralni-hala-2

centralni-hala-3

centralni-hala-3

centralni-hala-4

centralni-hala-4

pudorys-1np

pudorys-1np

pudorys-2np

pudorys-2np

rezopohled-pricny

rezopohled-pricny

rezopohled-podelny

rezopohled-podelny

parter-hajek

parter-hajek

vizualizace-polyfunkcni-dum

vizualizace-polyfunkcni-dum

O MNĚ

Mnoho dalších informací o mně a mé práci naleznete také na mých osobních stránkách sociální sítě Facebook a na LinkedIn.

Reference

2011 © www.petrsvanda.cz | Všechna práva vyhrazena.

Designed & Powered by