Zařízení stavby, pasportizace

Provedením pasportizace je získána přehledně ucelená databáze informací o objektu. Představuje zpracování všech půdorysů budovy, očíslování místností a vytvoření tabulek údajů k místnostem. Obvykle se dodává i řez budovou. Tato dokumentace lze využít jako podklad pro investiční záměry jako jsou stavební úpravy, modernizace, případně rekonstrukce, ale i jako podklad pro zpracování například energetického auditu.

Projektová dokumentace

Projektovou dokumentaci tvoří souhrn všech částí projektu a potřebných dokladů, které jsou sestaveny za účelem schválení stavby úřady a následně pro provedení stavby. Projektová dokumentace je zhotovena na základě odsouhlasené studie domu v potřebném rozsahu a podrobnosti. Dokumentaci jsem Vám schopen zpracovat ve všech jednotlivých stupních (Studie, DUR, DSP nebo DPS, Dokumentace skutečného provedení stavby, Dokumentace bouracích prací)

Studie domů, studie interiérů

Studie tvoří základní stěžejní projekt, který svojí přesností a předvídavostí zamezí dispozičním a proporčním změnám v dalším stupni projektové dokumentace. Investorovi se dostane pohled na všechny exteriérové resp. interiérové pohledy a na půdorysnou dispozici objektu resp. interiérového prostoru. V každé studii je již počítáno s konstrukčním řešením objektu. Finální podoba studie obsahuje půdorysy jednotlivých podlaží resp. řešeného interiérového prostoru, perspektivní pohledy a umístění domu na pozemek.

Partneři


Czech Brewmasters, s.r.o. www.czechbrewmasters.com

Dodavatel technologických zařízení pro pivovary 

 

Classic Oil, s.r.o.  http://www.classic-oil.cz

Největší český výrobce nemrznoucích kapalin 

 

La Lorraine, a.s.  http://www.lalorraine.cz

Přední výrobce a distributor zmraženého pečiva s vedoucím postavením v ČR 

 

Thermogas Profibau, s.r.o. http://www.thermogas.cz

Stavební firma s kompletními službami Praha, Kladno a západní Čechy 

 

Kobliha stavitelství, s.r.o.   http://www.koblihastavitelstvi.cz/

Stavební firma s kompletními službami Brno a okolí 

 

Prodejny Panos http://eshop.panos.cz/prodejny

Mezinárodní síť kaváren s pekárnami 

 

Továrna Slaný http://www.tovarnaslany.cz

Polyfunkční dům s vlastním minipivovarem, pivnicí, restaurací a pivním dvorem

O MNĚ

Mnoho dalších informací o mně a mé práci naleznete také na mých osobních stránkách sociální sítě Facebook a na LinkedIn.

Reference

2011 © www.petrsvanda.cz | Všechna práva vyhrazena.

Designed & Powered by